Medarbetare

Magnus Jansson

VD magnus@bkr.se
Direkt: 08-556 044 57
Mobil: 073-071 27 66

Per Bernhardsson

Teknisk rådgivning, webb & IT-ansvarig per@bkr.se
Direkt: 08-556 044 54

Malin Degéus

Tekniskt ansvarig malin@bkr.se
Direkt: 08-121 303 12

Ulrika Fischerström

Varumärke och Marknad ulrika@bkr.se
Direkt: 08-121 303 10

Sten Holmqvist

Utbildning, teknisk rådgivning sten@bkr.se
Direkt: 08-122 032 45

Susan Höglund

Kurs- och behörighetsadministration susanne@bkr.se
Direkt: 08-556 982 44

Hanna Lukin

Ekonomiassistent och kursadministratör hanna@bkr.se
Direkt: 08-556 982 40

Christian Pettersson

Utbildning, teknisk rådgivning christian@bkr.se
Direkt: 08-556 982 43

Nikolas Pivac

Teknisk rådgivning, godkända system nikolas@bkr.se
Direkt: 08-556 982 41

Katarina Silfverswärd Wintzell

Kommunikation och marknad katarina@bkr.se
Direkt:
08-556 982 42

Behöver du tips och råd! Ladda ner användbara dokument i vårt arkiv.

LÄR DIG MER NU