Medarbetare

Ralf Jerad

VD Ralf@bkr.se
Direkt: 08-556 044 57
Mobil: 070-556 44 00

Per Bernhardsson

Teknisk rådgivning, webb & IT per@bkr.se
Direkt: 08-556 044 54

Sophia Brynolf

Ekonomi Sophia@bkr.se
Direkt 08-556 982 40

Patric Lindén

Teknisk rådgivning, utbildning patric@bkr.se
Direkt:
08-122 032 45

Daniel Olsson

Teknisk rådgivning, utbildning daniel@bkr.se
Direkt:
08-121 303 12

Christian Pettersson

Utbildning, teknisk rådgivning christian@bkr.se
Direkt: 08-556 982 43

Nikolas Pivac

Teknisk rådgivning, godkända system nikolas@bkr.se
Direkt: 08-556 982 41

Katarina Silfverswärd Wintzell

Kommunikation och marknad katarina@bkr.se
Direkt:
08-556 982 42

Nathalie Örn

Teknisk rådgivning, behörighetsadministration nathalie@bkr.se
Direkt:
08-556 982 44

Behöver du tips och råd! Ladda ner användbara dokument i vårt arkiv.

LÄR DIG MER NU