Kontakta någon av nedanstående för att boka tid för verifiering

Observera att du måste ha en godkänd Kurs 1 innan du anmäler  dig.

Ort Företag Adress Kontaktuppgifter
Borlänge Yrkesakademin Hantverkargatan 22
781 71 Borlänge
Thomas Elestrand 0703-139600
utbildning@byggstar.se
Borås Movant Klintegatan 14,
506 40 Borås
Mira Luks 073-804 64 96
mira.luks@movant.se
Eskilstuna Kunskapscompaniet Köpmangatan 1,
633 56 Eskilstuna
Håkan Strandberg 0705-903629 dalarnasgolvkakel@gmail.com
Göteborg Movant Norra Deltavägen 3,
417 05 Göteborg
Mattias Andersson 076-103 64 24
mattias.andersson@movant.se
Göteborg Lernia Hildedalsgatan 4,
417 05 Göteborg
Sonny Andersson-Rask 0702-721049 sonny.andersson-rask@lernia.se
Halmstad Lernia Skyttevägen 34,
302 44 Halmstad
Joakim Winnerström
072-254 32 93                          joakim.winnerstrom@lernia.se
Lund Movant Höstbruksvägen 10 och 17
226 60 Lund
Christer Törnqvist 070-966 21 32
christer.tornqvist@movant.se
Malmö Hermods Agnelundsvägen 18
212 15 Malmö
Robert Niklasson 040-631 67 89
robert.niklasson@hermods.se
Malmö Lernia Fårögatan 10
211 24 Malmö
Peter Andersson 072-254 01 24
peter.andersson4@lernia.se
Nässjö Brinellgymnasiet Brinellgatan 52E
571 35 Nässjö
Henrik Qvist 0380-518309
henrik.qvist@nassjo.se
Skövde Movant Batterivägen 6
541 34 Skövde
Ove Brifelt 070-243 86 57
ove.brifelt@movant.se
Stockholm Movant Lintagårdsväg 5
168 74 Bromma
Tenho Karkulahti 010 142 10 43 tenho.karkulahti@movant.se
Stockholm Yrkesgymnasiet Terminalvägen 12b
171 73 Solna
Stefan Hellgren 076-134 59 29
stefan.hellgren@yrkesgymnasiet.se
Umeå Movant Industrivägen 8
901 30 Umeå
Stängd för närvarande
Uppsala Movant Söderforsgatan 1
752 28 Uppsala
Mikael Östh 076-100 61 73
mikael.osth@movant.se
Östersund Jämtlands Vux Fyrvallavägen 4
831 39 Östersund
Roland Rydow 072- 373 50 11

Behöver du tips och råd! Ladda ner användbara dokument i vårt arkiv.

LÄR DIG MER NU